Привітання заступника сільського голови Дмитра БОЙЧАКА з Днем Соборності України
Привітання заступника сільського голови Дмитра БОЙЧАКА з Днем Соборності України

Поділитися новиною:

Привітання заступника сільського голови Дмитра БОЙЧАКА з Днем Соборності України

22 січня - День Соборності України

Щороку 22 січня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часiв Київської Русi, Галицько-Волинської держави, Запорізької Січі, Визвольної вiйни пiд проводом Богдана Хмельницького. Від того часу минуло багато років, коли нарешті Україна змогла об’єднатися.

22 сiчня 1919 року на Софіївській площi, бiля пам’ятника гетьману Богдану Хмельницькому, у присутностi десяткiв тисяч киян лiдери УНР  і повноважна делегація ЗУНР заявили про свiй непохитний намiр збудувати єдину соборну Українську державу.

Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України, і відзначають його з 1999 року.

Історія показала, що українці здатні боротися та досягати поставлених цілей. Наша мета – зберегти соборність і незалежність Батьківщини, попри негаразди та виклики сьогодення.

Шановні працівники гуманітарної сфери! 

З нагоди Дня Соборності України сердечно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай віра в демократичну, соборну й незалежну країну надихає нас на нові звершення! 

Слава Україні! Героям слава!

З повагою та найкращими побажаннями - заступник сільського голови Дмитро БОЙЧАК

 
Web-адреса: ulosvita.gov.ua/news/id/6045 | Переглядів: 157Дата публікації: 08:06 22.01.2024
Начальник

 

Бойчак Дмитро Володимирович

Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Корисні посилання
 
 
Пошук