Команда дівчат з футболу Дитячо-юнацької спортивної школи Улашанівської ТГ здобула ІІ місце у фіналі

Поділитися новиною:

Вітаємо переможців!

08 червня 2023 року у м.Кам'янець-Подільський відбувся 3-й фінальний етап літніх сільських спортивних ігор Хмельницької області серед сільських школярів та учнів ДЮСШ "Колос", під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?". Команда дівчат з футболу Дитячо-юнацької спортивної школи Улашанівської сільської ради (тренер Петро СЕМЕНЧУК), здобувши І місце у 2-му етапі змагань (м.Шепетівка) взяла участь у фіналі. У запеклій боротьбі юні спорстменки вибороли ІІ місце.

Вітаємо наших переможців та їх наставника з черговим яскравим досягенням - срібними медалями! Бажаємо ніколи не сумніватися в своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити в свій успіх, постійно працювати над собою і сміливо перемагати будь-який свій страх, більше перемог і гідних нагород!

Альбом: Вітаємо з перемогою!
Web-адреса: ulosvita.gov.ua/news/id/6005 | Переглядів: 306Дата публікації: 12:18 09.06.2023