Зі святом останнього дзвоника!
Зі святом останнього дзвоника!

Поділитися новиною:

Зі святом останнього дзвоника!

Привітання заступника сільського голови Дмитра Бойчака

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!
Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!


Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. На шляху до  мети вам щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі та у нашій Україні!

 

З повагою

Заступник сільського голови                                                                                     Дмитро БОЙЧАК

 

Web-адреса: ulosvita.gov.ua/news/id/5930 | Переглядів: 369Дата публікації: 09:12 31.05.2022
Начальник

 

Бойчак Дмитро Володимирович

Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Корисні посилання
 
 
Пошук