МІСЯЧНИК З ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МІСЯЧНИК З ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Поділитися новиною:

МІСЯЧНИК З ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СТАРТУЄ МІСЯЧНИК З ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

За розпорядженням сільського голови Миколи Гизимчука від 25.03.2021 р. за № 64/2021-р  «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів у 2021 році», з 1 по 30 квітня відбуватиметься місячник з озеленення та благоустрою території Улашанівської громади.

Так, місячник із благоустрою дасть старт масовим сезонним роботам із благоустрою та озеленення території громади. Заплановані заходи спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду, висадку дерев та кущів, приведення у належний стан прибудинкових територій, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, проведення очистки та прибирання смуг відведення доріг, автобусних зупинок, що розміщуються на території Улашанівської сільської ради.    

Кожен житель громади може зробити свій внесок у спільну благородну справу, адже чистота та ошатність наших населених пунктів залежить від усіх нас.

Звертаємось до всіх жителів громади із закликом взяти активну участь у санітарному прибиранні власних обійсть, прибудинкових територій, долучитися до посадки зелених насаджень.

Закликаємо колективи закладів   загальної середньої освіти та культури навести лад на закріплених територіях.

Спільними зусиллями ми зробимо нашу Улашанівську територіальну громаду ошатним та комфортним місцем для проживання!

Web-адреса: ulosvita.gov.ua/news/id/5808 | Переглядів: 396Дата публікації: 09:03 02.04.2021
Начальник

 

Бойчак Дмитро Володимирович

Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Корисні посилання
 
 
Пошук